Ara

KURUTMA MAKİNE SERVİSİ

saç kurutma sabah, öğle ve akşam kullanımına ihtiyacımız olan marka ocaklarınıza sağladığı bakım ve onarımlarıyla sizi arızalardan kurtaracaktır.

beyazeşya servisi, beyazeşya servis beyazeşya servisi, beyazeşya servis

Kullanımından kaynaklı durumlarda örneğin gözeneklerde zamanla oluşan tıkanmalarda alevlenme olmayacaktır bu tip durumlarda gözenekleri çıkarıp iyice temizlemeniz yeterli olacaktır.

Cam seramik ocak, dokunmatik ocak, set üstü ve ankastre ocaklarda yetiştirdiğimiz uzman ve güvenilir ekipimizle çalışarak farkı kendiniz görebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ve web sitemizdeki online servis formumuz hazırdır.

özel teknik servisi özel teknik servisi

Kurutma makinesi servisi olarak, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için daha çok çalışıyoruz. Servis kaydınızı yaptırarak çağrı merkezi elemanlarımız müsait olduğunuz gün servis ekipimizi yönlendireceklerdir.Temizlik ve Pandemi konusunda alınacak bireysel önlemler COVID-19’un yayılmasını / bulaşmasını önlemek için temel ihtiyaçtır. SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ. Unutmayalım Pandemi ile hep beraber mücadele ediyoruz. Lütfen aşağıdaki konulara azami özen gösterelim.

Tek önceliğimiz sizi ve sevdiklerinizi COVID-19’dan korumak.beyaz eşya servisi çamaşır makinesi servisi bulaşık makinesi servisi buzdolabı servisi klima servisi kombi servisi endüstriyel servis televizyon servisi ankastre servisi