Ara

ANKASTRE SERVİSİ

ankastre artık tabaklarınızı yıkamanız çok kolay enerjiden ve sudan tasarruf için bir çok evde tercih edilen bulaşık makineleri vazgeçilmezler arasında.

beyazeşya servisi, beyazeşya servis beyazeşya servisi, beyazeşya servis

Biz de Yalova'da kurulan çok sayıda servis hizmetlerimizle kullanıcıların bulaşık makinelerinde yaşadığı sorunlara önce bakım hizmetimizle ardından arızalı durumlar için onarım hizmetimizle ekibimizi evinize getiriyoruz.

Servisimizin en önemli özelliği kullanıcımızı mağdur etmeden gün içerisinde sorununu çözmektir. 1 yıl garanti verdiği parça değişimleri de servisimizin hizmetlerinden sadece bir tanesidir.

özel teknik servisi özel teknik servisi

Ankastre ürünlerde doğru servisi seçtiğinize emin olmalısınız çünkü ilerleyen zamanlarda sorunlar bitmiş değil çoğalmış olarak karşınıza çıkabilir. Bu yüzden konusunda uzman olan ekiplerimizden destek isteyebilirsiniz.

Ankastre bölge servisimizi arayarak bizlere servis kaydınızı yaptırıp servis ekibimizi size yönlendirip en hızlı şekilde yardımcı olacağız, arıza sonucunda servis raporu ile hizmetimizi size en iyi şekilde vereceğiz.Temizlik ve Pandemi konusunda alınacak bireysel önlemler COVID-19’un yayılmasını / bulaşmasını önlemek için temel ihtiyaçtır. SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ. Unutmayalım Pandemi ile hep beraber mücadele ediyoruz. Lütfen aşağıdaki konulara azami özen gösterelim.

Tek önceliğimiz sizi ve sevdiklerinizi COVID-19’dan korumak.beyaz eşya servisi çamaşır makinesi servisi bulaşık makinesi servisi buzdolabı servisi klima servisi kombi servisi endüstriyel servis televizyon servisi ankastre servisi