Ara

ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

çamaşır makinesi servisimiz makinenizde oluşan arızaların giderilmesinde evinize yolladığı ekiplerle sorunun tespitini yaparak makinenizin tamirini yapmaktadır.

beyazeşya servisi, beyazeşya servis beyazeşya servisi, beyazeşya servis

Örneğin elektrik geldiği halde makineniz çalışmıyor olabilir bu gibi durumlarda genellikle elektronik beyin hasar görmüştür.

Bu gibi arızalarda yapacağınız şey makinenizi bir uzmanın eline teslim etmektir yani mutlaka ekibimizden destek almanız gerekir.

marka çamaşır makinesi modelleri konusunda eğitim almış çalışanlarımız gerek sorunun tespitinde gerekse onarımında deneyimli ellere sahiptir.

özel teknik servisi özel teknik servisi

7 gün 24 saat çağrı merkezimizden destek alabilir ve Yalova'ın birçok noktasına servis desteği isteyebilirsiniz.

Çamaşır makinesi bölge servisimiz ile arızalı cihazlarınızı çağrı merkezimizi arayarak servis kaydınızı oluşturup, ekip yönlendirmesi yapacaklardır.Temizlik ve Pandemi konusunda alınacak bireysel önlemler COVID-19’un yayılmasını / bulaşmasını önlemek için temel ihtiyaçtır. SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ. Unutmayalım Pandemi ile hep beraber mücadele ediyoruz. Lütfen aşağıdaki konulara azami özen gösterelim.

Tek önceliğimiz sizi ve sevdiklerinizi COVID-19’dan korumak.beyaz eşya servisi çamaşır makinesi servisi bulaşık makinesi servisi buzdolabı servisi klima servisi kombi servisi endüstriyel servis televizyon servisi ankastre servisi