Ara

BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Bulaşık makinesiyle artık tabaklarınızı yıkamanız çok kolay enerjiden ve sudan tasarruf için bir çok evde tercih edilen bulaşık makineleri vazgeçilmezler arasında.

Biz de Yalova'da kurulan çok sayıda servis hizmetlerimizle kullanıcıların bulaşık makinelerinde yaşadığı sorunlara önce bakım hizmetimizle ardından arızalı durumlar için onarım hizmetimizle ekibimizi evinize getiriyoruz.

beyazeşya servisi, beyazeşya servis beyazeşya servisi, beyazeşya servis

Servisimizin en önemli özelliği kullanıcımızı mağdur etmeden gün içerisinde sorununu çözmektir. 1 yıl garanti verdiği parça değişimleri de servisimizin hizmetlerinden sadece bir tanesidir.

Ankastre ürünlerde doğru servisi seçtiğinize emin olmalısınız çünkü ilerleyen zamanlarda sorunlar bitmiş değil çoğalmış olarak karşınıza çıkabilir. Bu yüzden konusunda uzman olan ekiplerimizden destek isteyebilirsiniz.

özel teknik servisi özel teknik servisi

Bulaşık makinesi bölge servisimiz sayesinde en iyi hizmeti alabilmek için çağrı merkezimize doğru bilgiler ile kaydınızı yaptırdıktan sonra, uzman ekibimizi size yönlendirecektir.Temizlik ve Pandemi konusunda alınacak bireysel önlemler COVID-19’un yayılmasını / bulaşmasını önlemek için temel ihtiyaçtır. SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ. Unutmayalım Pandemi ile hep beraber mücadele ediyoruz. Lütfen aşağıdaki konulara azami özen gösterelim.

Tek önceliğimiz sizi ve sevdiklerinizi COVID-19’dan korumak.beyaz eşya servisi çamaşır makinesi servisi bulaşık makinesi servisi buzdolabı servisi klima servisi kombi servisi endüstriyel servis televizyon servisi ankastre servisi