Ara

BUZDOLABI SERVİSİ

Yiyeceklerimizi ilk gün ki tazelikte korumak için her evin ihtiyacı olan buzdolabı evimizin ve iş yerlerinin demirbaşları arasındadır.

Çok çeşitli markanın bulunduğu piyasada en çok tercih edilenler arasında marka buzdolapları gelmektedir.

beyazeşya servisi, beyazeşya servis beyazeşya servisi, beyazeşya servis

Buzdolabı montaj, tamir ve bakımında yıllardır uzmanlaşan ekipimizle beraber Yalova'ın nerdeyse tüm ilçelerine verdiğimiz hizmetlerle müşteri memnuniyetini her zaman sağlamaktayız.

Buzdolabınızda ki sorunlar için bulunduğunuz Yalova ilçesinde ki marka buzdolabı servisimize ulaşabilir ve servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

özel teknik servisi özel teknik servisi

Buzdolabı teknik servisi olarak size en iyi hizmeti veren firmamız arızalı cihazlarınızı 1 yıl yedek parça garantisiyle ilk günkü gibi cihazınızı hazır ederiz.Temizlik ve Pandemi konusunda alınacak bireysel önlemler COVID-19’un yayılmasını / bulaşmasını önlemek için temel ihtiyaçtır. SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ. Unutmayalım Pandemi ile hep beraber mücadele ediyoruz. Lütfen aşağıdaki konulara azami özen gösterelim.

Tek önceliğimiz sizi ve sevdiklerinizi COVID-19’dan korumak.beyaz eşya servisi çamaşır makinesi servisi bulaşık makinesi servisi buzdolabı servisi klima servisi kombi servisi endüstriyel servis televizyon servisi ankastre servisi