Ara

FIRIN SERVİSİ

Ev kullanıcılarının vazgeçilmezleri arasında olan marka fırınlar, ağırladığımız misafirlerimize güzel menüler hazırlamak için önemini her daim koruyan bir mutfak ürünüdür.

beyazeşya servisi, beyazeşya servis beyazeşya servisi, beyazeşya servis

Kullanım hatasından dolayı karşılaşılan sorunlarda öncelikle fırınınızın tam özelliklerini öğrenmelisiniz yani optimum düzeyde pişirdiğiniz bir kekin içi hamurumsu kıvamda kalabilir bunun için derecesini doğru ayarlanmanız gerekir. Bu tip durumlarda çağrı merkezimizde bulunan arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Enerjiden tasarruf ve zamandan kazanç için yemeklerin ısıtılmasında kullanılan mikrodalga fırınlar günümüzde marka kullanıcıların tercihleri arasındadır. Olası bir arıza durumunda kendi güvenliğiniz için konunun eğitimini almış teknisyenlerimizden yardım isteyebilirsiniz.

özel teknik servisi özel teknik servisi

Çağrı merkezimizden veya online servis formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız size fırın servisi vererek arızalı cihazlarınızı tamir eder, arıza giderildikten sonra cihazınız teslim edilecektir.Temizlik ve Pandemi konusunda alınacak bireysel önlemler COVID-19’un yayılmasını / bulaşmasını önlemek için temel ihtiyaçtır. SİZLERİ ÖNEMSİYORUZ. Unutmayalım Pandemi ile hep beraber mücadele ediyoruz. Lütfen aşağıdaki konulara azami özen gösterelim.

Tek önceliğimiz sizi ve sevdiklerinizi COVID-19’dan korumak.beyaz eşya servisi çamaşır makinesi servisi bulaşık makinesi servisi buzdolabı servisi klima servisi kombi servisi endüstriyel servis televizyon servisi ankastre servisi